Trikdžių ir gedimų radimas ir šalinimas

Naudojant daugelį sukurtų „iPod“ priedų, turinčių „Made for iPod“ užrašą ant pakuotės su „iPhone“, gali kilti garso trikdžių. Kai prijungiate „iPhone“ prie vieno iš šių priedų, „iPhone“ gali įspėti, kad priedas nebuvo optimizuotas „iPhone“. Jei norite toliau naudoti priedą, vengiant galimų trikdžių, galite įjungti lėktuvo režimą, kuris išjungs „iPhone“ belaidžio ryšio funkcijas.

Pastaba: įjungus lėktuvo režimą, negalėsite skambinti arba priimti skambučius, negalėsite taip pat pasinaudoti tam tikromis funkcijomis, kurioms yra reikalingas belaidis ryšis. Daugiau informacijos apie lėktuvo režimą žr. šiame dokumente.

Be to, tam tikri priedai gali turėti įtaką „iPhone“ belaidžio ryšio veikimo kokybei. „IPhone“ ir prijungto priedo perorientavimas ar perkėlimas į kitą lokaciją gali pagerinti belaidžio ryšio veikimą. Jei vis dėl to išlieka trikdžių ar priėmimo problemų, kreipkitės į priedų gamintoją, kad patikrintumėte, kuris būtent „iPhone“ modelis specialiai sukurtas ir yra tinkamas pajungimui.

Leave a Reply

Your email address will not be published.