Kam reikalingas „Mac“?

„Mac“ viskas sukurta veikti taip, kaip ir tikiesi: nuo valdymo paprastais, natūraliais gestais iki automatinio programų atnaujinimo. Kad ir ką ketini nuveikti su „Mac“, mokytis reikės mažiau, o padarysi daugiau. „Mac“ yra tinkamiausias užkirsti kelią sukčiavimui ir kitiems išpuoliams prieš jautrias vartotojų sistemas, taip pat tada, kai dirbate ne savo tinkle.

„Paprastiems“ biuro darbuotojams turėtų būti suteikta galimybė savarankiškai rinktis, kokią iš platformų naudoti, „Windows“, ar „OS X“. Be abejo, turi būti atsižvelgta ir į jų darbo reikalavimus. Kodėl?

Kadangi tam tikras procentas esamų ne “Windows” vartotojų, užtikrina galimybę persijungti kenkėjiškų programų ar įsilaužimų atveju, taip pat leidžia kai kuriems  dirbti su jiems patogesniais įrenginiais.

Geras rodiklis yra tas, kad nuo 15 iki 25 procentų darbuotojų turėtų naudoti „Mac“. Be to, didesnė procentinė dalis yra skirta kompanijoms, kurios užsiima programine įranga ir kūrybiniu darbu. Pavyzdžiui, „Cisco Systems“ bendrovė, kuri kažkada labai prieštaravo „Mac“, dabar turi apie 20 procentų „Mac“ vartotojų (tai yra 35 000 „Mac“), o tai pasirodė esąs ir lengvas pasiekimas, kuris  nesukėlė IT išteklių padidėjimo poreikio. (Aš girdėjau panašią statistiką iš IT-direktorių, su kuriais susitinku konferencijose. Nors mažai įmonių naudoja „Mac“ tokiu mastu, viskas, ką galiu pasakyti apie atsiliepimus, yra kaip anekdotai, o ne statistiniai įrodymai.)

APPLE KOMPIUTERIAI PIGU

Leave a Reply

Your email address will not be published.