„Apple iPhone XR“ apžvalga: tai geriausias „iPhone“ daugumai vartotojų

Nors „iPhone“ matė ir geresnius laikus, vartotojai iki šiol apie juos kalba. Jie nenori išleisti 900 eurų naujam telefonui. Suprantama kodėl, ir, žinoma, „Apple“ kompanija taip pat tai supranta ir žino.

Kodėl „iPhone XR“ egzistuoja?

„Apple“ nenorėjo pigiai pardavinėti tokius išmaniuosius telefonus:  prieš keletą metų tai buvo 5C, o po to – SE. Bet reikia prisiminti, kad „Apple“ visada parduoda ankstesnių metų modelius už mažesnę kainą, kai tik atsiranda naujas produktas. „IPhone XR“ yra žingsnis kita kryptimi. Vietoj to, kad perkelti senus komponentus, „Apple“ paėmė daug ką iš „XS“ ir „XS Max“, ir  aplink to sukūrė visiškai naują, labiau prieinamą korpusą. Tai tikras kompromisas…  Žinoma, jis yra mažiau prabangus nei jo aukščiausios klasės pusbroliai – bet, nepaisant to, XR pabrėžia svarbiausias funkcijas.

Šiandien daugelis išmaniųjų telefonų kūrėjų bando pasiūlyti daugiau funkcijų už mažesnę pinigų sumą, ir „Apple“ kompanija nėra išimtis. Naujajame „iPhone XR“ yra daug pranašumų prieš XS ir XS Max: pavyzdžiui, stiklo ir metalo korpusas, o tai yra daug pigiau, XR išlaiko aukštos kokybės A12 mikroschemų rinkinį ir užtikrina geriausią baterijos tarnavimo laiką, kurį kada nors vartotojai matė „iPhone“. Ir tai yra daug geriau, nei tiesiog gerai. „XR“ yra iPhone šeimos narys, kurį „Apple“ kompanija rekomenduoja įsigyti daugeliui vartotojų.  

APPLE MOBILUS TELEFONAI PIGU

Leave a Reply

Your email address will not be published.