Kaip pridėti kitų žmonių pirštų atspaudus į Touch ID

Touch ID pirmą kartą pasirodė 2013 m. kartu su IPhone 5s. Tačiau kai kurios funkcijos iki šiol dar neaiškios pagal skaitytojų atsiliepimus iš el. laiškų ir pokalbių. Svarbiausias dalykas yra tai, kad Jums nereikia naudoti tik savo pirštų atspaudus „Touch ID“ įrenginiui, kuris iš esmės ir yra Jūsų.

„Touch ID“ leidžia nustatyti atpažinti net iki penkių pirštų atspaudų, įskaitant vieną, kurį registruojate pirmą kartą konfigūruodami telefoną, planšetinį kompiuterį ar nešiojamąjį kompiuterį.

„Settings“> „Touch ID & Passcode“ galite įvesti savo kodą, tada palieskite „Add a Fingerprint“, kad galėtumėte  užregistruoti daugiau vartotojų pirštų antspaudų. „MacBook Air“ arba „MacBook Pro“ su „Touch ID“ ir  atidarykite „Touch ID“ parinkties sritį.

Nors tai buvo įmanoma jau nuo pat pradžių, su kiekvienu modeliu ir platforma, akivaizdu, kad daugelis žmonių mano, kad jų pirštų atspaudai yra susiję tik su jų įrenginiu.

Tačiau, jei turite savo šeimos narį, mylimą žmogų ar kitą asmenį, kuriam Jūs taip pat norite leisti prieigą, tiesiog užsirašykite vieną ar daugiau pirštų antspaudų. Ir tiek…

Čia svarbiausia yra naudoti užrašų etiketes, tam, kad galima būtų nustatyti koks pirštų antspaudas kam priklauso. Pagal numatytus nustatymus „Touch ID“ prideda bendrą etiketę, pvz., „Finger 2“, bet kokiam papildomam pirštų antspaudui. Bakstelėkite arba spustelėkite įrašą ir pakeiskite jį reikiamu, pvz: „Linas kairiuoju pirštu“. Priešingu atveju, jei norėsite ateityje blokuoti šio asmens prieigą arba pridėti daugiau pirštų atspaudų, Jūs nežinote, kuris pirštų atspaudas, išskyrus pirmo,  buvo Jūsų. (Tai visada yra asmens, nustatančio įrenginį, pirštų atspaudas.)

Žinoma, „Touch ID“ turi daugybę atvejų, kai turite įvesti įrenginio kodą arba slaptažodį, pvz., Pirštų atspaudų nepripažinimas penkis kartus iš eilės, arba prietaiso paleidimas iš naujo. Tokiu atveju reikia pagalvoti, ar kitas asmuo taip pat gali žinoti Jūsų prietaiso slaptažodį, nes kitaip jis turės surasti Jus, kad įjungtumėte įrenginį.

Leave a Reply

Your email address will not be published.