Kaip ištaisyti pagrindinio puslapio „Safari“ neaktyvų nustatymą

Nors kenkėjiška programa dešimtmečius nerasdavo „Mac“ kompiuteriuose savo namų, sukčiai vis tiek nuolat bando tai padaryti. Daugeliui iš Jūsų teko susidurti su „Adware“ ar kita programine įranga, kuri teikia nepageidaujamą turinį arba nepageidaujamą patirtį, pavyzdžiui, nukreipiant Jus į konkrečią paieškos svetainę, arba paverčiant visas „Amazon“ nuorodas į partnerių nuorodas, kurios leidžia sukčiams gauti savo komisinius tol, kol nebus uždaryti.

Net ir budriai  veikdami ir apsisaugodami nuo nemalonių grėsmių, Jūs arba kažkas iš Jūsų pažįstamų galėtų įdiegti kitą, atrodytų, tinkamą programinę įrangą, kuri kažkaip fiksuoja „Safari“.  Tai apima gana nemalonų būdą pakeisti programoje pagrindinį puslapį „Safari“ į „Safari“> „Settings“> „General“ ir tada „Homepage“ laukelyje.

Šis metodas apima profilių naudojimą, įrankius, skirtus sistemos administratoriams ir kitiems asmenims, galintiems platinti konkrečius nustatymų failus „Mac“ kompiuterių vartotojams.

Sistemos nustatymuose reikia surasti „Profiliai“, pavaizduota kaip smaili piktograma ir pažymėta centre varnele. Jei nesimato „Profiliai“, reiškia jie nėra įdegti sistemoje, ir jokių problemų „Homepage“ neturi.

Jei reikia pašalinti klaidingą profilį, spustelėkite profilių nustatymų skydelį, pasirinkite profilį sąraše ir spustelėkite mygtuką su minuso ženklu. Tada sistema prašys patvirtinti ištrynimą ir gali pareikalauti įvesti administratoriaus slaptažodį.

Vartotojai, negalintys pakeisti ar nustatyti pagrindinio puslapio „Safari“, pastebėjo, kad galima iš naujo paleisti kompiuterį saugos režime (paleisti iš naujo ir laikyti paspaudus klavišą „Shift“), tada vėl iš naujo paleisti. Tai, kaip taisyklė, gražina jiems galimybę vėl pasirinkti reikiamą pagrindinį puslapį.  

Leave a Reply

Your email address will not be published.