Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad „Mac“ yra netinkama Macworld Expo (-ui). Pagrindinės Steveno Jobso kalbos metu nebuvo jokių pranešimų apie naują „Mac“ aparatinę įrangą, jokių naujienų apie „Leopard“, nei žodžio apie „iLife“ ar „iWork“ – ir galiausiai Stevenas Jobsas paskelbė, kad kompiuteris daugiau nebėra „Apple“ vardo dalis.
Tai lėmė tai, kad kai kurie ekspertai sudarė klaidingas išvadas, jog „Apple“ kompanijos sėkmė elektronikos srityje, reiškia sumažintą įsipareigojimą „Mac“. Iš dalies taip atsitiko dėl to, kad „Apple“ buvo neseniai palyginama, kaip vieno produkto kompanija; tarp „Apple II“ ir „iPod“, „Mac“ buvo vienintelis produktas, kuris laikė „Apple“ rinkos paviršiuje.
Atėjo laikas skleisti žinias, kad „Apple“ tikrai nebėra vieno produkto kompanija. Ir „IPod“, „iPhone“, ir „Apple TV“ nėra „Apple“ sukurtos prekės „Mac“ sąskaita; jos sukurtos kaip „Mac“ sistemos papildymai.
Kalbant apie „Apple“ kompanijos vardo skleidimą, verta pažymėti, kad kai dauguma vartotojų girdi žodį „kompiuteris“, galvoja apie „Mac OS X“ arba „Windows“ įrenginius su meniu juostomis, langais, pelėmis ir klaviatūromis. Stevenas Jobsas tai paminėjo, kai paskelbė pakeitimus: „Šiandien mes pridėjome„ Mac “ir„ iPod “- pridėjome„ Apple TV “o dabar„ iPhone “, – sakė jis. „Ir Jūs žinote, kad „Mac“ yra vienintelis kompiuteris, apie kurį tikrai galvojate.“
Tačiau „Apple TV“ ir „iPhone“ taip pat yra kompiuteriai. Be to, „iPhone“ dalijasi pagrindine „Apple“ technologija su „Mac“: per pastaruosius šešerius metus „Apple“ pavertė „Mac OS X“ į įspūdingą operacinę sistemą, skirtą bendrosios paskirties kompiuteriams. Dabar „Apple“ adaptavo OS X sistemą įvairiais būdais,ir panaudojo specializuotų vartotojų prietaisų gamybai: pvz. kompiuteriams, kurie neatrodo ir neveikia kaip kompiuteriai taip, kaip daugelis žmonių yra pripratę.